Top.Mail.Ru
1.1 C
Масква
27.11.2020
MOSKONEWS.COM Міжнародны музычна-забаўляльны партал
МОДА / fashion

Расклад паказаў MBFW RUSSIA 2020

Лофт Надзея MBFW2020

Прапануем вашай увазе расклад MBFW RUSSIA 2020 з 19-23 кастрычніка.

19 Кастрычніка:

19:30 Лофт «Надзея» CHAPURIN

20 Кастрычніка:

14:00 Пачатак прамой трансляцыі
14:30 анлайн-прэзентацыя ELENA SOUPROUN
15:00 Лофт «Надзея» K TITOVA
15:30 анлайн-прэзентацыя MARDO._
16:00 анлайн-прэзентацыя BREVNO
17:00 Лофт «Надзея» o5o
18:00 анлайн-прэзентацыя HARD BY HSE ART AND DESIGN SCHOOL
18:30 анлайн-прэзентацыя ÓNOMA:
19:00 Лофт «Надзея» JULIA DALAKIAN
19:30 «Мэрсэдэс-Бенц РУС» LOKOTO
20:00 анлайн-прэзентацыя Linus Leonardsson x THE GUESTLIST (Вялікабрытанія)
20:30 прамая трансляцыя з Сочы (Расія) «АБС-АВТО Сочы» TSIGANOVA & Konyukhov Art
21:00 Лофт «Надзея» SVARKA

21 Кастрычніка:

13:30 Пачатак прамой трансляцыі
14:00 Музей Моды ALENA NEGA
14:30 анлайн-прэзентацыя CHELSEA GRAYS (ЗША)
15:00 прамая трансляцыя з Краснадара (Расія) Удзельнікі праекта «Мода па-руску»: Казакова Вольга, Клімаўскі Валерыя, Белавусава Надзея
16:00 Лофт «Надзея» ІНСТЫТУТ БІЗНЭСУ і дызайну (B & D)
16:30 анлайн-прэзентацыя CHAIN ​​(Аргенціна)
17:00 анлайн-прэзентацыя MATH
18:00 Лофт «Надзея» N.LEGENDA
19:30 «Мэрсэдэс-Бенц Авилон Легенда» LUBOVI
20:00 Лофт «Надзея» OTOCYON
21:30 Музей Моды MARFA FEDOROVA

22 Кастрычніка:

13:30 Пачатак прамой трансляцыі
14:00 Музей Моды Maison Kaleidoscope
15:00 прамая трансляцыя з Якуцка (Расія) SOLKO
16:00 Лофт «Надзея» k∅d
17:00 анлайн-прэзентацыя LUTANI
18:00 Лофт «Надзея» LES 'by Lesia Paramonova
18:30 анлайн-прэзентацыя Yana Besfamilnaya
19:00 анлайн-прэзентацыя SXEMA 19:30 «МБ-Беляево» Lena Karnauhova
20:00 Лофт «Надзея» MAISON ESVE 20:30 прамая трансляцыя з Санкт-Пецярбурга (Расія) «Аўтадом Пулкава» KISSELENKO 21:00 Музей Моды SERGEY SYSOEV

23 Кастрычніка:

13:30 Пачатак прамой трансляцыі
14:00 Музей Моды 1377
15:00 прамая трансляцыя з Джакарты (Інданезія) Інданэзійская тыдзень моды прадстаўляе:

  1. Wignyo X rorokenes
  2. Vivi Zubedi
  3. Defika Hanum X PALA Nusantara Shoes by UJ Yuna
  4. Anggia X Beadstown
  5. Roemah Kebaya Vielga
  6. Thiffa Qaisty
  7. IR & IR
  8. Ina Priyono
  9. Agung Bali Collection X Bahalap
  10. Adhy Alie

16:00 Музей Моды ZA_ZA
17:00 анлайн-прэзентацыя Vakproject
18:00 Лофт «Надзея» SEMILETOVA
18:30 анлайн-прэзентацыя NASTYA NEKRASOVA
19:00 прамая трансляцыя з Масквы (Расія) KRUZHOK
19:30 «МБ-Беляево» MAD DAISY
20:00 Лофт «Надзея» GILVICHYUTE
20:30 анлайн-прэзентацыя ANNAISS YUCRA (Перу)
21:30 Лофт «Надзея» INNOMINATE

Цырымонія Узнагароджанні TOP BRANDS & PERSONS THE BEST

Наталля Копнина

Віртуальная шоурумах POP-UP SHOP АДКРЫЎСЯ НА MERCEDES-BENZ FASHION WEEK RUSSIA

moskonews

Анікей Керымаву прызналі «Дызайнерам года»

moskonews

TIKTOK правядзе эксклюзіўныя рэпартажы з MERCEDES-BENZ FASHION WEEK RUSSIA

moskonews

Estel «AMORE»: тэатр, мода і сучаснае мастацтва на адной сцэне

Рулькова Алена

World Festival Miss Burlesque 2016

Аксана Сідарава
ArabicArmenianAzerbaijaniChinese (Simplified)EnglishFrenchGeorgianGermanGreekHebrewHindiItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianSpanishTajikTurkishUzbek